عطاالملک بلوک 20 پلاک 14
laserjahannama2@gmail.com
03133873185
تماس با ما

ارسال به تمام نقاط کشور

ارسال به تمام نقاط کشور

ثبت سفارش تا تحویل ، غیر حضوری

لیزر جهان نمای اصفهان، باشرایط ارتباط قوی غیر حضوری با مشتریان لذت تجربه جدید و کارآمدی از فعالیت صنعتی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. در راستای تأمین نیازهای صنعت گران و هموطنان عزیز در کل کشور، این امکان را مهیا ساخته است که محصول مورد تقاضای شما به صورت غیر حضوری ثبت سفارش شده و پس از انجام کار در کوتاه ترین زمان ممکن بدون نیاز به حضور مشتری در محل تحویل گردد.

سفارشات استان اصفهان

سفارشات داخلی استان اصفهان بستگی به ابعاد و وزن قطعات از طریق پیک موتوری یا آژانس سواری یه وانت های حمل بار ارسال می گردد. پیش از ارسال هماهنگی های لازم با مشتری صورت می پذیرد. لازم به ذکر است هماهنگی و ارسال بار از طریق تاکسی های اینترنتی مانند اسنپ یا تپ سی باید توسط خود مشتری صورت بگیرد.


سفارشات شهرستان

سفارش دیگر شهرستان ها از طریق پست، تیپاکس یا باربری بسته به ابعاد و وزن قطعات و شرایط بار و البته به انتخاب مشتریان و نظر نهایی واحد ارسال سفارشات انجام خواهد شد. لازم به ذکر است بارهای حجیم و سنگین که نیاز به حمل مبدأ تا مقصد داشته باشد با هماهنگی با مشتریان از طریق خودروهای باربری سفارشی از درب کارخانه بارگیری و در مقصد تحویل خواهد شد.


کلیه هزینه های پست، باربری، پیک از مبدأ کارخانه به عهده مشتری است. در همه ی موارد زمان تحویل تحت تأثیر نوع ارسال کالا که مشتری انتخاب می نماید، قرار می یگرد.