عطاالملک بلوک 20 پلاک 14
laserjahannama2@gmail.com
03133873185
تماس با ما

خدمات برش لیزر

خدمات برش لیزر توانسته است جای خود را در صنایع و صنعت ورقکاری محکم کند. یکی از دلایل استقبال عمومی در خدمات برش لیزری سرعت و دقت بالای این روش نسبت به روش‌های دیگر رایج در برش فلزات میباشد.

خدمات برش لیزر آهن  

امروزه یکی از عوامل مهم موفقیت واحدهای صنعتی، استفاده بهینه از زمان و  پائین آوردن قیمت تمام شده کالاست. انواع خدمات برش لیزر به عنوان روش هایی  پیشرفته برای تامین نیازهای صنعتگران نقش بسزایی ایفا می کند. از مهمترین  دلایل نقش موثر خدمات برش لیزر، سرعت و دقت بالای این خدمات در کنار هزینه  های پایین آن است.

تولید قطعات با کیفیت و دقت بالا در کوتاهترین زمان ممکن و انجام پروژه های  بدون استفاده از ابزارهای مکانیکی از مزیت های مهم برش لیزر می باشد.

مجموعه لیزر جهان نما امکان برش با کیفیت ورق های آهن را از ضخامت 0/5 میلیمتر تا 10 میلیمتر را دارا میباشد همچنین بهترین چیدمان برای لیزر به منظور کمترین ضایعات  و سرعت بالا جهت کمترین میزان اکسید شدن ورق آهن را در نظر دارد و با ادغام جدیدترین تکنولوژی روز، دستگاه های مدرن و به روز و کارشناسان خبره و متخصص در امر لیزر ، خدمات برش فلزات  را برای مشتریان محترم فراهم می‌آورد.

مزایای خدمات برش لیزر در صنعت :

- خلاقیت در طراحی
- انعطاف درتولید و برش طرح های پیچیده
- دقت فوق العاده بالا
- حذف پروسه های پس پردازش از جمله پلیسه گیری
- سرعت در تحویل سفارش و قیمت پایین تر قطعات با توجه به سرعت بالای دستگاه
- تنوع در مواد
- دقت ثابت در تکراربرش
- کیفیت لبه برش بدون سوزش(اکسید) و زاویه
- کمترین ضایعات و پرت
- تحویل سفارشات درکوتاه ترین زمان با توجه به سرعت بالای دستگاه
- قیمت بسیار پایین قطعات تولیدی به دلیل حذف هزینه های قالبسازی
- عدم تغییر در ساختار فیزیکی و ویژگیهای قطعات فلزی
- عدم محدودیت برش از لحاظ طرح هندسی و پیچیدگی قطعات
- حذف چند مرحله ای بودن پروسه تولید قطعات
- امکان تولید قطعات مختلف با ضخامت یکسان به طور همزمان
- برش به صورت سری کاری با کمترین اتلاف وقت در تعویض ورق ها
- انتخاب بهترین نحوه چیدمان قطعات در ورق با حداقل پرتی به صورت اتوماتیک در کمترین زمانخدمات برش لیزراستیل

امروزه با پیشرفت در زمینه لیزر، برش لیزر استیل با دقت بسیار بیشتر و سرعت بالاتر بدون پلیسه‌های اضافی نسبت به روش‌های دیگر صورت می‌گیرد.
برش لیزر استیل یکی از خدمات مجموعه جهان نما است. باکیفیت‌ترین و پیشرفته‌ترین فناوری‌ها جهت برش لیزر استیل در صنایع مختلف با تابش کنترل شده و تقویت شده اشعه لیزر انجام می‌شود. در برش لیزر استیل نیازی به قالب‌سازی نمی‌باشد و محدودیت طرح وجود ندارد و تمامی طرح‌های پيچيده و نقشه‌های دو بعدی به راحتی قابل برش می‌باشند.