عطاالملک بلوک 20 پلاک 14
laserjahannama2@gmail.com
03133873185
تماس با ما

خدمات خمکاری ( پرس برک )

فرآیند خمکاری ورق‌های فلزی یکی از مهم‌ترین فرآیندهای تولید می‌باشد. خمکاری فرآیندی برای شکل دادن ورق تخت فلزی به شکل موردنظر بدون شکستن یا نازک شدن موضعی شدید است. از جمله کاربردهای این فرآیند ایجاد انحنا در یک ورق است؛ همچنین تبدیل ورق به ناودانی با مقاطع مختلف و در مواردی شکل‌های حلقوی یکی از پرکاربردترین موارد مصرف فرآیند خمکاری است. با توجه به کاربرد روزافزون فرآیند خمکاری در صنایع مختلف از قبیل خودروسازی، صنایع هواپیمایی، صنایع نظامی، لوازم خانگی وغیره می‌توان به اهمیت این فرآیند پی برد.

خمکاری در پروسه کاری بعد از اجرای برش لیزر بر روی متریال مورد نظر صورت می‌پذیرد. انجام دو مرحله تولید شامل برش لیزر و خمکاری در مجموعه لیزر جهان نما؛ هماهنگی، دقت، سرعت و کیفیت محصول نهایی را بهینه می‌کند. مجموعه لیزر جهان نمای اصفهان با پرسنل مجرب خود، انواع خدمات طراحی و مدل‌سازی قطعات، برش لیزر، خمکاری و نقطه جوش انواع متریال را انجام می‌دهد. پس بدون نگرانی کلیه امور صنعتی خود را به مجموعه لیزر جهان نمای اصفهان بسپارید تا محصول نهایی شما با بهترین کیفیت و زمان‌‌بندی در اختیار شما قرار بگیرد.

کیفیت اولویت اصلی ما است. ارائه بهترین  خدمات با و وفاداری بالا به محتوا و مقصود طرح، چرا که باور داریم می  توانیم در کمترین زمان و با کیفیت بالا خدمت رسانی نماییم.