عطاالملک بلوک 20 پلاک 14
laserjahannama2@gmail.com
03133873185
تماس با ما

برش لوله و پروفیللوله و پروفیل پرکاربردترین نوع لوله در سیستم‌های تاسیساتی پروژه‌های  ساختمانی و صنایع پتروشیمی، نفت و گاز می‌باشد که در انواع و سایزهای مختلف  تولید می‌شود و در اهداف و کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در  گذشته به طور سنتی، برای برش لوله و پروفیل از ابزار دستی یا مکانیکی  مانند یک اره یا هواگاز استفاده می‌شده است؛ اما امروزه با پیشرفت در زمینه  لیزر، برش لیزر لوله و پروفیل با دقت بسیار بیشتر و سرعت بالاتر بدون  پلیسه‌های اضافی نسبت به روش‌های دیگر صورت می‌گیرد.برش لیزر لوله و  پروفیل یکی از خدمات مجموعه لیزر جهان نمای اصفهان است. باکیفیت‌ترین و پیشرفته‌ترین  فناوری‌ها جهت برش لیزر لوله و پروفیل در صنایع مختلف با تابش کنترل شده و  تقویت شده اشعه لیزر انجام می‌شود. در برش لیزر لوله و پروفیل نیازی به  قالب‌سازی نمی‌باشد و محدودیت طرح وجود ندارد و تمامی طرح‌های پيچيده و  نقشه‌های دو بعدی به راحتی قابل برش می‌باشند.

فرآیند برش لیزر لوله و پروفیل

در برش لیزر لوله و پروفیل، نور لیزر خروجی یک منبع پر توان به محل برش  لوله و پروفیل هدایت شده و بر روی سطح کوچکی از قطعه کار متمرکز می شود .  تمرکز انرژی در یک نقطه موجب ذوب، سوختن و یا بخار شدن ماده در آن نقطه می  شود . مواد مذاب توسط گاز کمکی مانند اکسیژن و نیتروژن از نقطه برش دور می  شوند . همچنین باید به این نکته نیز اشاره نمود که انتخاب توان دستگاه، گاز  برش و پارامترهای برش لوله و پروفیل عمدتا بر مبنای جنس قطعه و ضخامت آن  صورت می گیرد .مزایای برش لیزر لوله و پروفیل

دستگاه های برش لیزر لوله و پروفیل  می توانند قطعات با جنس های مختلف مانند استیل، آهن، مس، برنج و آلومنیوم  را با دقت بالا برش دهند . این قطعات در صنایع متفاوتی مانند صنایع غذایی،  خودرو سازی، ماشین سازی، زیور آلات، پل سازی و … کاربرد دارند .

برش لیزر لوله و پروفیل باید این قابلیت و  توانایی را داشته باشد که لوله به کوچکی سایز 2 اینچ و طول 6 متر تا لوله  با قطر 10 اینچ و طول 6 متر را برش دهد .

برخی دیگر از مزایای برش لیزری لوله:

افزایش سرعت

مقرون به صرفه بودن به لحاظ هزینه

دقت بالا

بالاترین کیفیت در لبه های برش

امکان تولید قطعات به صورت سری و همزمان بلا ضخامت یکسان

عدم نیاز به قالب سازی

کاهش چشمگیر میزان ضایعات و پلیسه های ناشی از برش

عدم وجود محدودیت در انتخاب طرح و مدل و امکان پیاده سازی طرح های خلاق و نوین

برش لیزر لوله و پروفیل یکی از خدمات مجموعه لیزر جهان نمای اصفهان است . مرکز لیزر جهان نمای اصفهان با بکارگیری نیروی انسانی ماهر و همچنین استفاده  از دستگاه های پیشرفته تمامی تلاش خود را می کند که بهترین خدمات را به  مشتریان خود ارائه دهد . جهت برقراری ارتباط با این مرکز با شماره 03133873185 تماس حاصل فرمایید .